Realitní služby

Jsme realitní kancelář specializující se na prodej a pronájem bytů, domů a pozemků. Soustřeďujeme se na Českou Třebovou a okruh do 25 km, okresy Ústí nad Orlicí a Svitavy. Díky síti poboček NEXT REALITY zajistíme kompletní servis při prodeji a koupi nemovitosti v celé ČR. Jsme členy Asociace realitních kanceláří a Hospodářské komory. Služby pro Vás zajišťují certifikovaní makléři.

Realitní služby

Mezi služby NEXT REALITY patří přímý výkup nemovitostí, oceňování nemovitostí, pořádání odborných seminářů a školení s realitní tématikou. Úzkou spoluprací s Partners market Česká Třebová, pobočkou ryze české akciové společnosti Partners Financial Services, a.s., vám pomůžeme zajistit i financování vašich nemovitostí

odhad nemovitosti pro naše klienty zdarma

Zajišťujeme odhady pro naše klienty zdarma, případně i užší spolupráce a samozřejmostí jsou výpisy z katastru u nás v kanceláři bez čekání.

prodej / nákup / pronájem

V naší praxi je nejvíce zastoupen prodej nemovitostí. Současný stav na trhu s nemovitostmi tomu hodně nahrává, ale pomůžeme i s pronájmy nemovitostí. Doporučíme pouze solidní nájemníky, kteří projdou našim výběrovým řízením. Službu platí budoucí nájemce, takže majitel s námi jen získá.

daně první vzájemná

byty / domy / pozemky

Každá z těchto komodit vyžaduje jiný přístup i odbornost. jsme schopni pracovat s kteroukoli a dát tak klientům službu na vysoké úrovni se zárukou kvality.

Podívat se na nemovitosti

 

projekty

Nemovitosti nejsou jen rychlý prodej nebo pronájem. Našimi klienty jsou i například majitelé pozemků, kteří potřebují jejich změnu na stavební parcely, zajistit přístupové cesty, zasíťování a prodej.

Jde o dlouhodobé projekty ovšem s odpovídajícími zisky.

R

Jsme tu pro Vás

Rozumíme jednání se státními institucemi a úřady a jsme v tom úspěšní. Potřebujete naši pomoc, obraťte se na nás.

nadstandardní servis a poradenství

Specialitou NEXT REALITY První vzájemná je pomoc našim klientům s individuálními realitními záměry – od převedení pozemků na zasíťované stavební parcely, změny územního plánu, až po vyřešení stavebního povolení na pozemku s ochranným pásmem Českých drah.

První vzájemná je součástí next reality

Síť realitních kanceláří NEXT REALITY působí na trhu od roku 2006 a patří mezi nejvýznamnější hráče v ČR. Nabízí široké možnosti spolupráce, obchodní partnerství a produkty, ze kterých pobočky denně profitují. Klienty je vyhledávána především díky své kvalitní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni napříč celou ČR. NEXT REALITY je silným zázemím pro makléře. Disponuje vlastním právním oddělením, call centrem a vzdělávací akademií.

 

Více o násKontaktovat

Kontaktní údaje

Domluvte si s námi osobní schůzku. Rádi Vás přivítáme v našich kancelářích na kávě.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.

Provozovatel webu

První vzájemná společnost, s.r.o.

IČ: 083 78 118

Kancelář

Litomyšlská 1536

Česká Třebová – mapa