Podnikání

Potřebujete zlepšit řízení Vaší společnosti? Víte, jak důležitá je personální politika, vzdělávání zaměstnanců a jejich rozvoj? Připravujete výběrové řízení, nemáte na to dostatek času a chtěli byste nezávislý pohled? Chcete změnit organizaci firemních procesů? Zavádíte ISO 9001 nebo se jen potřebujete připravit na certifikaci podle ISO 9001:2016? Chcete pomoc s interním auditem? Chcete se posunout dál a chtěli byste nezávislý pohled opřený o odbornost podpořenou praxí?

Služby pro podnikatele

ISO 9001

Vytvoříme systém, efektivní, bez zbytečného papírování, napsaný čitelně a pochopitelně, definujeme opatření na neshody, proaktivně reagujeme na změny legislativy, rozvíjíme systémový pohled na všech úrovních managementu. Podporujeme i provádíme interní audity a podpoříme vás u externích auditů.

Poradenství

Malým a středním firmám pomáháme s projekty rozvoje systému řízení, plánování, pomůžeme při tvorbě business plánu spolu s finančním plánem, identifikací podnikatelských rizik, přípravou a realizací výběrových řízení.

Vytvoříme pro vaši firmu adekvátní mzdovou politiku s nastavením systému odměn pro jednotlivé pozice (obchod, výroba, admin apod.). Pro váš systém vzdělávání sestavíme plány na školení obchodních pozic, výrobních atd.

Vzdělávání

Organizujeme kurzy MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook a to v unikátně zaměřených tříhodinových blocích, ze kterých si sestavíte vlastní program pro firmu i jednotlivce.

Kurzy a školení

Z

Kurzy pro firmy

MS Excel, MS Word a MS PowerPoint jsou základem pro efektivní práci nejen v kanceláři, máme širokou nabídku kurzů na různých úrovních nebo pro jednotlivá témata. Vytvoříme vám kurz na míru.

Z

Kurzy pro školy

Nabízíme kurzy finanční gramotnosti, základní i vícedenní. Pro úspěšný start do života upozorníme na finanční úskalí a ukážeme možnosti jak nechat peníze vydělávat.

Z

Kurzy pro veřejnost

V příjemném prostředí pořádáme výtvarné kurzy pro začátečníky i pokročilé. Jógové, relaxační a meditační dny.

 

Připravíme Vám kurz na míru!

R

Jsme tu pro Vás

Podporujeme místní podnikatele v jejich růstu. Potřebujete naši pomoc, obraťte se na nás.

specifické poradenství

Milujeme Českou Třebovou a snažíme se naše město posouvat dál. Chceme vybudovat komunitu, která drží pohromadě a rozvíjí naše město. Pomáháme podnikatelům a firmám s rozvojem jejich byznysu, ať už formou poradenství, vzdělávání nebo financí.

Kontaktní údaje

Domluvte si s námi osobní schůzku. Rádi Vás přivítáme v našich kancelářích na kávě.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.

Provozovatel webu

První vzájemná společnost, s.r.o.

IČ: 083 78 118

Kancelář

Litomyšlská 1536

Česká Třebová – mapa