o nás

Co je pro nás motivací v podnikání a jaké jsou naše cíle?

Jsme patrioty našeho města, líbí se nám tady žít, pracovat, bavit se a pomáhat našim sousedům z širokého okolí. Jsme profesionálové s dlouholetou praxí v řadě oborů. Umíme komunikovat, naslouchat, ptát se a dávat možnosti řešení. Pracujeme s firmami i občany, s profesionály i laiky, vedeme dlouhodobé projekty i pomáháme s maličkostmi. Těší nás různorodá práce pro každého, který naši práci potřebuje a ocení. Naším cílem je rozvoj nabídky služeb pro všechny, zviditelnění našeho města, okresu, kraje…

Oblasti našeho podnikání se vzájemně prolínají a tvoří základ pro další spolupráci s firmami, naším motem je nekonkurovat si, ale spolupracovat. Podnikatele spojujeme i prostřednictvím Krajské hospodářské komory Pardubického kraje, organizováním společných akcí pro podnikatele, jejich spojení se školami i samosprávami.

Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na nás.

petr havlena

V každodenním životě se setkáváme s různou řadou aktivit v oblasti financí. Tento obor se stal mým koníčkem a prací zároveň. Smysl pro přesnost, důslednost a kreativita mi umožňuje poskytovat profesionální služby pro své okolí. Dlouholeté spojení s Partners Financial Services, a.s., vyústilo k vybudování úspěšné pobočky Partners Market ČESKÁ TŘEBOVÁ, která přináší svým klientům stabilitu, pohodlí při řešení komplexního pojištění osob a majetku a při zprostředkování investic nebo úvěrů.

Zkušenosti s poskytováním služeb jsem získal nejen v Čechách, ale i v zahraničí například v Izraeli, USA, Velké Británii a Norsku, což mi otevřelo dveře i do jiných zemí a perfektní přehled. V České Třebové jsme zázemím nejen pro naše klienty, ale podporujeme i místní komunitu a město.

Telefon: 739 885 895

E-mail: info@prvni-vzajemna.cz

Služby pro firmy a podnikatele

Milujeme Českou Třebovou a snažíme se naše město posouvat dál. Chceme vybudovat komunitu, která drží pohromadě a rozvíjí naše město. Pomáháme podnikatelům a firmám s rozvojem jejich byznysu, ať už formou poradenství, vzdělávání nebo financí. Nově se věnujeme i realitám a pronajímáme pro veřejnost Strojvůdcovskou chatu.

Finance

Hypotéky / investice / pojištění

Reality

Nákup / prodej / pronájem nemovitostí

energie

Elektřina / plyn / FVE / Výkup eletřiny

Komunita

Kultura / rekreace / město

Podnikání

Poradenství / vzdělávání / management

Kontaktní údaje

Domluvte si s námi osobní schůzku. Rádi Vás přivítáme v našich kancelářích na kávě.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.

Provozovatel webu

První vzájemná společnost, s.r.o.

IČ: 083 78 118

Kancelář

Litomyšlská 1536

Česká Třebová – mapa