Finanční služby

Poskytujeme kvalitní bankovní a finanční služby, pojištění a pomoc s investicemi. Řešíte hypotéku? Uvažujete nad penzijním připojištěním? Chcete své dítě do budoucna finančně zajistit? Hledáte nejlepší místo pro zúročení vašich peněz? Přijďte se k nám poradit.

Finanční služby

Spolu s Partners Market Česká Třebová na Světelné se již skoro 10 let staráme o finance našich klientů. Dbáme na osobní přístup a vždy hledáme řešení přímo na míru. Jsme poradci na slovo vzatí, kteří se hodně ptají a naslouchají přáním svých klientů. Na základě jejich cílů realizujeme investiční poradenství.

Hypotéky na míru

Našim klientům zajistíme u hypoték nejen srovnání úroků, ale i podmínek jednotlivých bank.

Audit pojištění

Zajistíme pojištění rizikové, úrazové, životní, neživotní, daňové i nedaňové. S naší více než 15letou zkušeností vám poradíme vhodnou výši pojistky pro vás, vaši firmu, podnikání či zaměstnání.

Investiční poradenství

Spravujeme dlouhodobě jednotky stovek milionů pro jednorázové i pro pravidelné investování. Dokážeme pro vaše peníze najít vhodnou příležitost.

Důchodové a penzijní spoření

Spočítáme výši vašich rent a důchodu a vymyslíme způsob, jak vám zajistit důstojný důchod.

Projektové a korporátní financování

Jsme specialisté na podporu a rozjezd podnikání. Zajistíme investiční i provozní financování pro vaše současné firmy i podnikatelský plán.

Poradenství

Sestavíme vám kvalitní finanční plán, díky kterému vás neohrozí žádné životní události. O váš plán se postaráme a v případě potřeby jej společně upravíme. 

Proč k nám

  • Jsme součástí Partners služby.
  • Ve financích se pohybujeme více než 15 let.
  • Důležitý je pro nás osobní přístup.
  • Zaměřujeme se na plnění vašich osobních přání.
  • Myslíme na zajištění vás, vašeho bydlení i budoucnost vašich dětí.

Přijďte k nám u kávy řešit vaše finance.

využíváme služeb partners

Společnost Partners je největší nezávislá finančně-poradenská společnost v České republice. Se svými klienty jedná vždy férově a individuálně. Poskytuje jim komplexní poradenství, podporu a objektivní přístup. Již od roku 2007 dokazuje, že kvalitní finanční poradenství je navzdory předsudkům skvělá služba s velkou přidanou hodnotou pro každého klienta. 

Marek Schutz

+420 739 185 245

marek.schutz@partners.cz

Ve financích se pohybuji přes 10 let a za tu dobu jsem získal desítky spokojených klientů. Mým posláním je budování opravdového majetku jednotlivým občanům. 

Rád pomohu vyrůst i vašim financím.

Kontaktní formulář

Souhlas

Kontaktní údaje

Domluvte si s námi osobní schůzku. Rádi Vás přivítáme v našich kancelářích na kávě.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.

Provozovatel webu

První vzájemná společnost, s.r.o.

IČ: 083 78 118

Kancelář

Litomyšlská 1536

Česká Třebová – mapa