Finanční služby

Na jednom místě máte více než 60 finančních institucí, které často nemají žádné zastoupení a klienti jsou tak odkázání pouze na web nebo infolinku. U nás nepotřebujete formuláře, v telefonu se vám neozve robot, ale komunikujete s přímo s profesionálními a ochotnými lidmi, s námi. Partners Market Česká Třebová

Finanční služby

Již několik let poskytujeme kvalitní bankovní a finanční služby, pojištění, a pomoc s investicemi. Náš sehraný tým Vám zajistí veškeré poradenství, schopnost porozumění klienta a řešení na míru. Abychom dokázali dobře radit, musíme nejprve zjistit, jak to s financemi máte. Hodně se ptáme a rádi posloucháme. To je rozdíl mezi poradcem a prodejcem. Společně dostaneme vaše finance pod kontrolu a budeme směřovat ke splnění Vašich snů a cílů.

Hypo na míru

V této divoké době dokážeme našim klientům zajistit komplexní srovnání nejen úroků, ale i podmínek jednotlivých bank v naší kanceláři u jednoho stolu.

U

Audit pojištění

Pojištění rizikové, úrazové, životní, neživotní, daňové, nedaňové. Za 20 let máme dost zkušeností, abychom věděli, na kolik máte být pojištění, ale i vaše firma, podnikání či zaměstnání.

Investice bez obav

Máme ve správě jednotky stovek milionů, jak pro jednorázové, tak pro pravidelné investování. Dokážeme pro vaše peníze najít zajímavou příležitost.

Penze a renta

Našim klientům dokážeme spočítat plán výplat na rentu i se započtením důchodu. Cílem je naplánovat a zabezpečit takový důchod, který bude důstojně zajišťovat naše klienty ve stáří. Využíváme k tomu veškerých finančních nástrojů dostupných na trhu.

Projektové a korporátní financování

Jsme specialisté na podporu podnikání a rozjezd businessu, dokážeme tady zajistit financování investiční i provozní pro vaše současné firmy i business plán. Jsme profíci v oboru se zkušeností více než 15 let.

w

Poradenství

Na naší finanční situaci mají vliv různé životní události a etapy. Je třeba tedy mít kvalitní finanční plán a pravidelně ho servisovat. Rádi se na Vaši finanční situaci podíváme podrobnější a pomůžeme Vám najít efektivní řešení, které splní Vaše představy.

R

Jsme tu pro Vás

Naši kancelář najdete v centru České Třebové „NA SVĚTELNÉ“ křižovatce Litomyšl ↔ Ústí nad Orlicí ↔ Svitavy, stejně jako kancelář PVS.

nadstandardní servis a poradenství

Díky propojení První vzájemné se značkou Partners, pro nás pracují odborníci, kteří Vám pomohou s financemi ve všech životních situacích. Ať už plánujete nákup nového auta, chcete bydlet ve svém nebo chcete zabezpečit svou rodinu v případě nečekaných událostí. 

První vzájemná je součástí partners

Partners vznikli s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je navzdory předsudkům skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. V zemi, kde banky každý rok vydělávají 70 miliard na svých klientech a nejvíc finančních produktů prodá Česká pošta, je pro nezávislé poradenství velký prostor.

 

Více o násKontaktovat

Kontaktní údaje

Domluvte si s námi osobní schůzku. Rádi Vás přivítáme v našich kancelářích na kávě.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.

Provozovatel webu

První vzájemná společnost, s.r.o.

IČ: 083 78 118

Kancelář

Litomyšlská 1536

Česká Třebová – mapa