Správa nemovitostí

Zajišťujeme činnosti spojené se správou: budov bytových družstev sdružení vlastníků jednotek rodinných domů pozemků Máte na nás dotaz? Pište! Odpovíme.

Realitní služby

… pracuj kdekoli … žij v České Třebové… Nabízíme tyto služby v oblasti realit: prodej nemovitostí krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem nákup nemovitostí výkup nemovitostí cenové odhady výpisy z katastru nemovitostí Máte na nás dotaz? Pište! Odpovíme.

Firemní poradenství

Poradenství řízení firem Řízení společnosti vytvoření business plánu spolu s finančním plánem identifikace podnikatelských rizik příprava a realizace tendrů Personální poradenství vytvoření adekvátní mzdové politiky nastavení systému odměn pro jednotlivé pozice (obchod, výroba, admin apod.) plány na školení obchodních pozic,

Podpora podnikání

Pomůžeme vám vyřešit: založení s.r.o. prodej s.r.o. řízení projektů zavedení a údržbu systému ISO9001 Můžete využít služeb: virtuální asistentky coworking Máte na nás dotaz? Pište! Odpovíme.

Efektivní vzdělávání

Nabízíme tyto služby v oblasti realit: MS Office Finanční gramotnost Prezentační dovednosti Motivace Účetnictví Firemní kurzy na míru Kurzy pro školy Máte na nás dotaz? Pište! Odpovíme.

O nás

Realitní expert – změní louku na parcelu a najde toho správného kupce. Poradce podnikání – posoudí váš projekt, upozorní na rizika a navrhne řešení. Procesní guru – kdy co udělat a jak reagovat na změny je pro něj výzvou. Finanční

Kontaktujte nás

Zvyšte hodnotu svého majetku, s naší pomocí to nebude tak náročné

Kontakt
Říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Komentáře našich klientů

Komunikace s poradci firmy První vzájemná je přátelská na vysoké profesionální úrovni.

Gabriela Novotná vedoucí skladu

Po uzavření obchodu jsme navázali obchodní vztah a plánujeme další spolupráci.

Marek Bouda manažer

Archivy